Młodszy Inspektor ds. Rejestracji

Lokalizacja
Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Bajeczna 13
Specjalność
Realizacja
Doświadczenie
1-2 lata
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Oferta ważna do
2024-04-30

Pion Usług Zaufania Asseco Data Systems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum (https://www.certum.pl/pl/). Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na światowej liście zaufanych centrów certyfikacji i obsługuje klientów z kilkudziesięciu krajów.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • obsługa procesów usługowych wydawania i unieważnień certyfikatów, dbałość o ich prawidłowy przebieg zgodnie z wymogami prawa oraz wewnętrznymi procedurami,
  • obsługa korespondencji papierowej oraz elektronicznej związanej z wnioskami certyfikacyjnymi i dokumentami Subskrybentów,
  • weryfikacja dokumentów, tożsamości Subskrybentów oraz poprawności złożonych wniosków certyfikacyjnych,
  • obsługa unieważnień certyfikatów, obsługa telefonicznej linii unieważnień,
  • uczestniczenie w realizacji specjalnych projektów oraz dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z weryfikacją dokumentów typu urzędowego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym,
  • skrupulatność, systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana umiejętność analizy danych na podstawie dokumentów oraz informacji w źródłach ogólnodostępnych.
Oferujemy:
Spotkania integracyjne

Dofinansowanie wypoczynku

Boxy powitalne dla nowych pracowników

Praca w największej spółce IT

Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

Dofinansowanie okularów

Drużyna Asseco Active Team

Ubezpieczenie grupowe

System motywacyjny

Karta Multisport

Playroomy

Playroomy

Owocowe poniedziałki

Prywatna opieka medyczna