Wdrożeniowiec w obszarze kadry i płace

Lokalizacja
cała Polska
Specjalność
IT
Doświadczenie
2-3 lata
Forma zatrudnienia
umowa o pracę / B2B
Oferta ważna do
2024-04-30

Zespół Wdrożeń Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zadania:

  • prowadzenie szkoleń oraz prezentacji dla użytkowników oprogramowania z zakresu kadry i płace oraz innych obszarów związanych z administracją samorządową,
  • tworzenie dokumentacji użytkownika,
  • tworzenie prezentacji multimedialnych,
  • udzielanie konsultacji telefonicznych dotyczących obsługi programu,
  • analiza potrzeb Klienta,
  • gotowość do wyjazdów na terenie kraju.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe zgodne z charakterem stanowiska lub wykształcenie średnie w przypadku posiadania min. 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku specjalista ds. kadr i płac,
  • umiejętność przekazywania wiedzy,
  • umiejętność współpracy i pozytywne nastawienie do ludzi,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność dostosowywania się do zmiennych sytuacji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości budżetowej oraz finansów publicznych,
  • doświadczenie w pracy w jednostce samorządowej,
  • doświadczenie w pracy w charakterze szkoleniowca w firmie w branży IT.
Oferujemy:
Spotkania integracyjne

Dofinansowanie wypoczynku

Boxy powitalne dla nowych pracowników

Praca w największej spółce IT

Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

Dofinansowanie okularów

Drużyna Asseco Active Team

Ubezpieczenie grupowe

Karta Multisport

Owocowe poniedziałki

Prywatna opieka medyczna