Praktyki i staże

Asseco Data Systems Development Start

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, dobrze trafiłeś! Pomożemy Ci rozwinąć Twoje umiejętności i zainteresowania. Czekają na Ciebie 4 ścieżki rozwoju:

Programistyczna

Programowanie w jednym z wybranych języków: Delphi, Java, .NET

Analityczna

Dla osób interesujących się analityką systemową lub biznesową

Testerska

Skierowana do kandydatów zainteresowanych testowaniem manualnym lub automatycznym

Back office

Działy wspierające min. HR, Sprzedaż, Obsługa Klienta

Kryteria naboru

  1. Inicjatywa i proaktywność

    Nastawienie na pogłębianie swojej wiedzy i dążenie do realizacji celów, czyli plan na siebie.
  2. Nastawienie

    Pokaż nam w jaki sposób pracujesz nad swoim rozwojem i rozwijasz swoje kompetencje.
  3. Pasja

    Ważne abyś czuł, że wybrana ścieżka rozwoju jest w kręgu Twoich zainteresowań.

Proces rekrutacji

01
02
03
04
05

Wybierz kierunek rozwoju

Czekają na Ciebie 4 ścieżki kariery – każda z nich związana z innymi stanowiskami i zadaniami.

Pokaż nam swoje mocne strony i wyróżnij się spośród innych kandydatów.

Czekaj na kontakt z naszej strony

Nasz rekruter poinformuje Cię na jakim etapie jest Twoja aplikacja i poinstruuje w dalszych krokach.

Przygotuj się do rozmowy

Spodziewaj się zadań zgodnych z wybraną ścieżką rozwoju.

Oczekuj informacji zwrotnej

Jeśli zostaniesz zaproszony do rozmowy otrzymasz od nas feedback (pozytywny lub negatywny). Bez względu na rezultat wyjdziesz bogatszy o doświadczenie i wskazówki z biznesu.

Oferujemy

Możliwość pracy zdalnej
Elastyczny czas pracy
Playroom
Mentoring
Owocowe poniedziałki
Realne zadania vs parzenie kawy
Możliwość poznania ciekawych projektów od kuchni
Współpracę z ekspertami

...a dodatkowo dla stażystów:

Karta Multisport

Obecnie rekrutujemy na...

Zobacz wszystkie oferty praktyk

Nasi stażyści - aktualnie pracownicy!

Tester Robert
Tester Mariola
Młodszy Tester Małgorzata
Programista Kacper
Młodszy Programista Bartłomiej

Praca w Asseco Data Systems otworzyła mi nowe możliwości, dzięki którym do dzisiaj mogę realizować swoje plany zawodowe.

Staż w Asseco Data Systems umożliwił mi rozwój w przyjaznej atmosferze, pod okiem osób z dużym doświadczeniem w branży i chętnych do dzielenia się wiedzą.

Choć rzucono mnie na głęboką wodę, nigdy nie odmówiono mi odpowiedzi, wsparcia i pomocy. Wiele nauczyłam się obserwując prace bardziej doświadczonych specjalistów. To miejsce, w którym mogę się rozwijać.

Wiedzę teoretyczną zdobytą na studiach, mogę wreszcie wykorzystać w praktyce, uczestnicząc w komercyjnych projektach. Obecnie pracuję nad aplikacjami mobilnymi na Androida oraz iOS.

Staż dał mi możliwość poznania całkowicie nowej technologii - nauczyłem się języka Swifw, poznałem system iOS. Mam świetnych ludzi w zespole, z którym realizujemy ciekawe projekty.