Staże i praktyki

Lokalizacja
cała Polska
Specjalność
IT
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
umowa zlecenie
Oferta ważna do
2024-12-31

Przyjdź, zbuduj swoją przyszłość z Asseco Data Systems.

Wybierz jedną z czterech ścieżek rozwoju i dołącz do programu Asseco Development Start.

Nie jesteśmy start-upem, ale nie przeszkadza nam to w elastycznym działaniu. Każdego dnia wprowadzamy innowacje, podnosimy jakość życia mieszkańców i przeprowadzamy transformację cyfrową miast. Nie siedzimy z założonymi rękami i nie patrzymy, jak świat się zmienia - to my go zmieniamy.

Szukamy pełnych pasji i ciekawości ludzi, którzy chcą dołączyć do jednego z naszych zespołów.

Wiemy, że nie masz doświadczenia komercyjnego.
Nie przeszkadza nam to. Pokaż nam siebie od strony Twojej osobowości, Twojej pasji i Twojego pomysłu na siebie.  Chcemy Cię poznać, bo wierzymy, że miękkie kompetencje przekładają się na twarde rezultaty.

Od Ciebie oczekujemy:

  • proaktywności,
  • zaangażowania w swój rozwój,
  • autentycznego zainteresowania wybraną ścieżką rozwoju.

Oferujemy:

  • realne zadania vs parzenie kawy,
  • opiekę mentora,
  • poznanie projektów komercyjnych od kuchni,
  • kontakt i współpracę z ekspertami w swoich dziedzinach,
  • start w przyszłość.