Nasze wartości

Poznaj kluczowe wartości, które towarzyszą nam w codziennej pracy. Wyznaczają one wspólny cel i pomagają stworzyć drużynę, w której wszyscy gramy do jednej bramki.

Zaangażowanie
Zaangażowanie
W pełni angażujemy się w każdy projekt, maksymalnie wykorzystując swój potenciał. Dbamy o zaangażowanie wszystkich członków zespołu.
Profesjonalizm
Profesjonalizm
W pełni wykorzystujemy swoją wiedzę i kompetencje tak, aby efekty naszej pracy były najwyższej jakości. Stale podnosimy kwalifikacje.
Szacunek
Szacunek
Oczekujemy od siebie wzajemnego szacunku.
Odpowiedzialność
Odpowiedzialność
Bierzemy odpowiedzialność za naszą pracę, dbamy nie tylko o osiąganie celów, ale także wspieramy naszych klietnów za każdym etapie współpracy.
Otwartość
Otwartość
Dbamy o dobre zrozumienie potrzeb klientów i współpracowników oraz podejmujemy współpracę tak, aby jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Sprawnie reagujemy na zmiany.
Poznaj nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

1
Największa polska firma IT w Europie Środkowo-Wschodniej
Asseco Data Systems w gronie najlepszych pracodawców na świecie w 2021 r.
1
1. miejsce w zestawieniu najcenniejszych polskich marek w sektorze ICT i nowych technologii
2
2. miejsce w kategorii producentów oprogramowania w rankingu „Top Marka 2021”

Nasz team

Oto nasi liderzy, którzy szukają nowych talentów w swoich zespołach. Ktoś z nich ma szanse stać się Twoim szefem, a Ty możesz zapoznać się z jego sylwetką jeszcze przed rozmową rekrutacyjną.

Dyrektor Działu R&D

Marcin

Doświadczony lider zespołu R&D, który uwielbia tworzyć nowe pomysły i sprawiać, by były opłacalne. Entuzjasta bezpieczeństwa IT. Prywatnie interesuje się geopolityką, sportem, budownictwem domowym i architekturą.

Kierownik Zespołu Programowania

Jakub

Łączy 19-letnie doświadczenie w branży leasingowej z ekspercką wiedzą systemową. Wysoko stawia poprzeczkę sobie i swojemu zespołowi. Jest wymagającym, ale uczciwym szefem. Prywatnie uczy się grać na saksofonie.

Kierownik Projektu / Analityk

Dawid

Uwielbia wyzwania i pracę zespołową. Najbardziej ceni sobie zaangażowanie, kreatywność i otwartość na nowe pomysły. Poza pracą jest sędzią piłkarskim. Interesuje się sportem i nowymi technologiami.