Junior Tester

Lokalizacja
cała Polska
Specjalność
IT
Doświadczenie
mniej niż rok
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Oferta ważna do
2024-04-28

Jesteśmy Działem Testów i QA, zajmujemy się przede wszystkim testowaniem systemów finansowych. W zespole są osoby chętnie dzielące się wiedzą i współpracujące w zespołach. Mamy szeroki zakres kompetencji merytorycznych i technicznych, chętnie się nimi podzielimy tak, abyś stał(a) się pełnoprawnym członkiem naszego zespołu :)

Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, ambitną, pracującą w obszarze finansowym (księgowość, bankowość, ubezpieczenia, etc) i interesuje Ciebie informatyka (testowanie, programowanie, bazy danych), chcesz zmienić branżę i rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę ze światem IT to zgłoś się do nas :)
Jeżeli masz wiedzę informatyczną i doświadczenie w tym zakresie, chciałbyś zająć się testowaniem systemów finansowo-księgowych to również zapraszamy na rozmowę.

Zadania:

  • tworzenie planu testów, specyfikacji przypadków testowych,
  • przygotowywanie danych testowych,
  • wykonywanie testów, wykrywanie i zgłaszanie defektów,
  • analiza zgłoszeń serwisowych od Klientów,
  • współudział w rozwijaniu środowiska testowego.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (lub ostatnie roczniki studiów) na kierunkach: Bankowość, Księgowość, Ekonomia, Informatyka,
  • doświadczenie na stanowisku księgowego/znajomość zagadnień z dziedziny finansów, księgowości, bankowości - warunek konieczny,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość języka technicznego lub z zakresu finansów/księgowości będzie dodatkowym atutem),
  • pracowitość,
  • chęć rozwoju i nauki, otwarty umysł,
  • wielozadaniowość,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • sumienność,
  • skrupulatność,
  • komunikatywność.

Mile widziane:

  • certyfikat ISTQB,
  • znajomość SQL.
Oferujemy:
Spotkania integracyjne

Dofinansowanie wypoczynku

Boxy powitalne dla nowych pracowników

Praca w największej spółce IT

Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

Dofinansowanie okularów

Drużyna Asseco Active Team

Dostęp do zaawansowanych technologii

Współpraca z ekspertami

Ubezpieczenie grupowe

System motywacyjny

Karta Multisport

Playroomy

Playroomy

Owocowe poniedziałki

Prywatna opieka medyczna