Specjalista ds. wdrożeń

Lokalizacja
Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Specjalność
IT, Realizacja
Doświadczenie
3-5 lat
Forma zatrudnienia
umowa o pracę / B2B
Oferta ważna do
2024-05-12

Pion Usług Zaufania Asseco Data Systems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum (https://www.certum.pl/pl/). Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na światowej liście zaufanych centrów certyfikacji i obsługuje klientów z kilkudziesięciu krajów.

Zadania:

  • wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze,
  • dobra znajomość baz danych (min. Oracle, Postgres), technologii docker, SMPT, SSL, Kerberos, zagadnień sieciowych TCP/IP,
  • dobra znajomość technologii serwerowych np. load balacingu,
  • dobra znajomość języków skryptowych (bash, etc.),
  • dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem środowisk serwerowych (np. fw, nat, routing, vpn),
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux np. RedHat,
  • praktyka w administracji Apache, PostgreSQL,
  • mile widziana znajomość usługi LDAP,
  • mile widziana znajomość zagadnień PKI,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnim,
  • komunikatywność i umiejętność pracy z odpowiednikami po stronie klienta.
Oferujemy:
Boxy powitalne dla nowych pracowników

Praca w największej spółce IT

Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

Dofinansowanie okularów

Drużyna Asseco Active Team

Ubezpieczenie grupowe

Karta Multisport

Playroomy

Playroomy

Owocowe poniedziałki

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie wypoczynku

Spotkania integracyjne