Opiekun klienta z językiem angielskim

Lokalizacja
praca hybrydowa z biura w Szczecinie (2x w tygodniu)
Specjalność
Sprzedaż
Doświadczenie
1-2 lata
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Oferta ważna do
2024-05-08

Szukamy Opiekuna klienta z językiem angielskim, który dołączy do naszego zespołu Programów Partnerskich i wesprze go swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jesteśmy zespołem 10 osobowym, póki co w całości zlokalizowanym w Szczecinie. Aktualnie pracujemy w modelu hybrydowym. Zespół jest podzielony na Polskę i Zagranicę. Obsługujemy ponad 500 partnerów z Polski i zagranicy. Więcej informacji o naszym Programie Partnerskim na zagranicę możesz znaleźć na naszej stronie: partner.certum.eu.

Jeżeli znasz biegle język angielski, jesteś osobą komunikatywną, zorientowaną na cel to ta praca jest właśnie dla Ciebie.
Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • obsługa partnerów biznesowych z całego świata,
  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych z zagranicy,
  • utrzymanie dobrych relacji biznesowych,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • współpraca z zespołem ds. sprzedaży i innymi działami firmy w celu zapewnienia wsparcia dla partnerów.

Oczekiwania:

  • umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych klientów oraz budowania relacji biznesowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (mile widziana znajomość innych języków),
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • mile widziane doświadczenie w branży IT,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, handlem międzynarodowym lub pokrewne),
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
  • umiejętność identyfikowania potrzeb klientów i prezentowania korzyści produktów,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz zarządzania czasem.
Oferujemy:
Boxy powitalne dla nowych pracowników

Możliwość poznania ciekawych projektów od kuchni

Praca w największej spółce IT

Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

Działania rozwojowe

Drużyna Asseco Active Team

Ubezpieczenie grupowe

Karta Multisport

Playroomy

Playroomy

Owocowe poniedziałki

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie wypoczynku

Spotkania integracyjne