Analityk procesów biznesowych

Lokalizacja
Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Bydgoszcz
Specjalność
Back Office
Doświadczenie
2-3 lata
Forma zatrudnienia
umowa o pracę / B2B
Oferta ważna do
2024-06-29

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • analiza funkcjonalna procesów organizacyjnych w systemach wewnętrznych,
  • optymalizacja procesów wewnętrznych, identyfikacja nieefektywności procesowych, propozycje zmian i modyfikacji,
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia pełnego przebiegu procesów, zbieranie informacji o potrzebach działów,
  • współpraca z działami wytwórczymi i utrzymującymi systemy wewnętrzne, przekazywanie koncepcji, ustaleń, czy propozycji zmian,
  • określanie wymogów dla nowych procesów lub zmian,
  • koordynacja wdrożenia zmian, testowanie odbiorowe od zespołów wykonawczych,
  • tworzenie dokumentacji wewnętrznej: regulaminy, procedury wewnętrzne, instrukcje do aplikacji wewnętrznych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętności mapowania procesów, rysowania grafów,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy wielozadaniowej,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
Boxy powitalne dla nowych pracowników

Praca w największej spółce IT

Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

Dofinansowanie okularów

Drużyna Asseco Active Team

Ubezpieczenie grupowe

System motywacyjny

Karta Multisport

Playroomy

Playroomy

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie wypoczynku

Spotkania integracyjne