Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego (druga linia wsparcia)

Lokalizacja
Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Specjalność
Obsługa Klienta
Doświadczenie
1-2 lata
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Oferta ważna do
2024-06-09

Jako zespół drugiej linii wsparcia zajmujemy się rozwiązywaniem bardziej złożonych problemów technicznych. Diagnozujemy, odtwarzamy i udzielamy odpowiedzi na przesłane zagadnienia. Komunikujemy się z innymi specjalistami technicznymi w celu znalezienia rozwiązania problemów klientów. Stawiamy na pracę zespołową.

Zadania:

  • pełnienie roli drugiej linii wsparcia dla użytkowników produktów i usług oferowanych przez Asseco Data Systems S.A.,
  • przyjmowanie, rejestrowanie i rozwiązywanie zgłoszeń od Klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • delegowanie i eskalacja zgłoszeń,
  • współpraca z innymi działami technicznymi,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz analiza bieżących procesów,
  • tworzenie raportów z wykonanych zgłoszeń,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra samoorganizacja pracy,
  • reprodukcja zgłaszanych zagadnień.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie/wyższe,
  • doświadczenie w obsłudze technicznych zgłoszeń klientów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie,
  • biegła obsługa komputera i urządzeń mobilnych,
  • odpowiedzialność, cierpliwość,
  • zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów, zdolności analityczne,
  • zaangażowanie i chęć do nauki,
  • samodzielność i dbałość o właściwą organizację oraz wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • mile widziana znajomość systemu MAC OS/Linux.
Oferujemy:
Boxy powitalne dla nowych pracowników

Praca w największej spółce IT

Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

Dofinansowanie okularów

Drużyna Asseco Active Team

Ubezpieczenie grupowe

System motywacyjny

Karta Multisport

Playroomy

Playroomy

Owocowe poniedziałki

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie wypoczynku

Spotkania integracyjne