Programista Java

Lokalizacja
cała Polska
Specjalność
IT
Doświadczenie
3-5 lat
Forma zatrudnienia
umowa o pracę / B2B
Oferta ważna do
2024-05-31

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nasi pracownicy mają możliwość pracy w różnorodnych projektach, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

Dołącz do zespołu naszych specjalistów i rozwijaj się w ramach różnorodnych projektów. Szukamy osób o różnych poziomach doświadczenia (mid, regular, senior).

Zadania:

  • projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania,
  • udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności,
  • optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu),
  • weryfikacja jakości oprogramowania,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz raportów,
  • samodzielność w projektowaniu rozwiązań oraz optymalizowaniu aplikacji,
  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy realizacji projektów komercyjnych,
  • dobra/bardzo dobra znajomość Java 8-11,
  • doświadczenie w pracy z Spring/Spring Boot, Hibernate,
  • znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,
  • znajomość systemów kontroli wersji,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • bardzo dobra znajomość Git,
  • znajomość JEE, JSF, JPA,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych JUnit,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
Spotkania integracyjne

Dostęp do zaawansowanych technologii

Praca w największej spółce IT

Drużyna Asseco Active Team

Playroomy

Playroomy

Owocowe poniedziałki

Możliwość pracy zdalnej

Szkolenia

Szkolenia

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Dofinansowanie wypoczynku

Karta Multisport