Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży

Lokalizacja
praca hybrydowa z biura w Gdańsku
Specjalność
Sprzedaż
Doświadczenie
5+ lat
Forma zatrudnienia
umowa o pracę / B2B
Oferta ważna do
2024-05-31

Jesteśmy częścią Asseco - liderem w dostarczaniu nowoczesnych systemów informatycznych i symulatorów w wirtualnej rzeczywistości dla szkolnictwa wyższego oraz biznesu. Nasze rozwiązania, takie jak "Uczelnia 3.0 by Asseco", dostosowują się do potrzeb małych, średnich i dużych uczelni, zapewniając kompleksowe narzędzia do zarządzania procesami administracyjnymi oraz wspierając wysokiej jakości kształcenie, rekrutację i rozwój kariery studentów. Dowiedz się więcej na https://dlauczelni.assecods.pl.

Jako Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za kierowanie kilkuosobowym zespołem sprzedażowym oraz realizację skutecznych strategii sprzedażowych w celu osiągania założonych celów biznesowych w sektorze edukacji i szkolnictwa wyższego oraz biznesu.

Co oferujemy:

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • możliwość realnego wpływu na kształtowanie strategii sprzedażowej oraz rozwoju oferty,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • pracę w zespole pełnym pasji i zaangażowania.

Twoje zadania:

  • opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży,
  • zarządzanie i rozwijanie zespołu sprzedażowego,
  • zarządzanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami,
  • negocjowanie umów i warunków współpracy z klientami
  • monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji,
  • raportowanie wyników i przygotowanie prognoz sprzedażowych,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu doskonalenia oferty.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT,
  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • znajomość systemu klasy CRM, preferowane Microsoft Dynamics 365,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne w języku polskim i angielskim,
  • umiejętności analityczne, w tym pozyskiwania i interpretacji danych,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT  w sektorze edukacji i szkolnictwa wyższego.
Oferujemy:
Spotkania integracyjne

Dofinansowanie wypoczynku

Praca w największej spółce IT

Drużyna Asseco Active Team

Ubezpieczenie grupowe

Karta Multisport

Playroomy

Playroomy

Owocowe poniedziałki

Prywatna opieka medyczna