Regular Backend Developer

Lokalizacja
Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Specjalność
IT
Doświadczenie
3-5 lat
Forma zatrudnienia
umowa o pracę / B2B
Oferta ważna do
2024-04-30

Zapraszamy do współpracy w Dziale Rozwoju Usług Zaufania wytwarzającego innowacyjne w skali światowej produkty związane z bezpieczeństwem i ochroną informacji. W szczególności rozwijamy Usługi Zaufania w modelu SaaS będąc wiodącym ich dostawcą w Europie. Praca z nami z pewnością dostarczy nowych doświadczeń związanych z kreacją nowych produktów w roli developera.

Zespół Usług Zaufania Asseco Data Systems odpowiada za rozwój podpisu elektronicznego oraz tworzenie oprogramowania wykorzystującego podpis. Wdrożenia obejmują instytucje publiczne, banki oraz szeroko rozumiany biznes. Nasze projekty cechuje innowacyjność oraz duża skala. Zespół, do którego możesz dołączyć zajmuje się rozwojem nowoczesnej webowej aplikacji do zarządzania dokumentami. Pracujemy zgodnie z metodyką agile wykorzystując najnowsze technologie, silniki i narzędzia: spring, jpa, postgresql, oracle, angular, apache poi, pdfbox itp.  Twoje zadania będą związane z takimi obszarami jak: podpis elektroniczny, wizualizacja dokumentów w przeglądarce, realizacja wymagań przepływu dokumentów, tworzenie api, integracja z systemami dziedzinowymi klientów oraz rozwiązaniami zewnętrznymi (sharepoint, sap itp.), prace optymalizacyjne, analityczne i projektowe.

Zadania:

  • rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie,
  • przynajmniej 3-letni staż pracy przy realizacji projektów komercyjnych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • programowanie Java, znajomość Spring/SpringBoot, Hibernate, JPA,
  • znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych np. PostgreSQL, Oracle,
  • znajomość SQL/PLSQL,
  • tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych, znajomość metodyk TDD, XP,
  • projektowanie oprogramowania, znajomość wzorców projektowych,
  • SVN/GIT (git-flow), Maven/Gradle,
  • JUnit, TestNG, Mockito, Harmcrest,
  • komunikatywność, analityczne myślenie, otwartość na rozwój osobisty.

Dodatkowe umiejętności:

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji webowych,
  • znajomość zagadnień związanych z High Availability,
  • znajomość bibliotekt przetwarzania dokumentów PDF iText/PDFBox,
  • znajomość ElasticSearch, RabbitMQ, EhCache, MongoDB,
  • znajomość Swagger tools,
  • znajomość metodyki SCRUM,
  • znajomość Enterprise Architect i UML,
  • znajomość Angular, JavaScript, Html/CSS,
  • znajomość Continuous Integration/Continuous Delivery (Bamboo/Jenkins),
  • doświadczenie w pracy w zespołach międzynarodowych (j. angielski).
Oferujemy:
Spotkania integracyjne

Dostęp do zaawansowanych technologii

Praca w największej spółce IT

Drużyna Asseco Active Team

Playroomy

Playroomy

Owocowe poniedziałki

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Dofinansowanie wypoczynku

Karta Multisport