Specjalista ds. produktów

Lokalizacja
Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Specjalność
IT, Marketing
Doświadczenie
mniej niż rok
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Oferta ważna do
2024-09-27

Jesteśmy dziesięcioosobowym, multidyscyplinarnym zespołem. Większość z nas pracuje w Szczecinie, jedna osoba w Łodzi i jedna w Warszawie.
Zespół jest odpowiedzialny za rozwój produktów, celem dostosowania ich do zmieniających się potrzeb rynku i klienta, wsparcie działów sprzedaży, prezentowanie i promowanie produktów wewnątrz i na zewnątrz organizacji, analizę rynku oraz klientów, Customer Experience.

Zadania:

  • wsparcie Kierownika Produktu w zarządzaniu produktami w zakresie:
    - realizacji codziennych zadań,
    - tworzenia strategii produktowej,
    - nadzorowania cyklu życia produktów,
    - analizowania trendów rynkowych,
    - tworzenie planów marketingowych, inicjowania działań promocyjnych związanych z rozwojem i sprzedażą produktu,
    - przygotowywania prezentacji, szkoleń.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, marketing) – będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie PowerPoint i Word),
  • znajomość branży IT - będzie dodatkowym atutem,
  • kreatywność,
  • otwartość na nowe doświadczenia,
  • zaangażowanie w realizacji zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
Boxy powitalne dla nowych pracowników

Praca w największej spółce IT

Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

Dofinansowanie okularów

Drużyna Asseco Active Team

Dofinansowanie wypoczynku

Spotkania integracyjne

Prywatna opieka medyczna

Owocowe dni

Owocowe dni

Karta Multisport

Ubezpieczenie grupowe