Administrator Aplikacji

Lokalizacja
Asseco Data Systems – Biuro w Warszawie ul. Adama Branickiego 13
Specjalność
IT
Doświadczenie
1-2 lata
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Oferta ważna do
2024-04-30

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • wykonywanie podniesienia wersji systemu działającego na bazie Oracle za pomocą skryptów SQL przygotowanych przez producenta systemu,
  • wykonywanie tworzenia lub kopii baz Oracle dla gotowych środowisk testowych i produkcyjnych,
  • typowanie sytuacji nieoptymalnych i rozwiązywanie ich,
  • wsparcie zespołu deweloperskiego wytwarzającego system (technologia SQL+Java),
  • uzupełnianie dokumentacji na podstawie przeprowadzonych operacji,
  • praca z systemem Linux/Windows z poziomu linii poleceń,
  • tworzenie skryptów wsadowych BAT (Windows) oraz Bash (Linux/Unix),
  • automatyzacja procesów CI/CD,
  • możliwość rozwoju nowych funkcjonalności biznesowych PL/SQL,
  • tworzenie zapytań SQL i czytanie kodu PL/SQL.

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne, mile widziane informatyczne,
  • doświadczenie na stanowisku z bazami danych Oracle i systemem operacyjnym Linux/Unix,
  • znajomość języka angielskiego (minimum czytanie dokumentacji),
  • znajomość SQL, PL/SQL,
  • zarządzanie bazą danych Oracle,
  • znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix na poziomie użytkowym,
  • umysł analityczny, umiejętności techniczne,
  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność (stanowisko dotyczy samodzielnych zadań na środowisku produkcyjnym).
Oferujemy:
Spotkania integracyjne

Dofinansowanie wypoczynku

Możliwość pracy zdalnej

Ubezpieczenie grupowe

Karta Multisport

Prywatna opieka medyczna

Boxy powitalne dla nowych pracowników

Praca w największej spółce IT

Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

Dofinansowanie okularów

Drużyna Asseco Active Team

Playroomy

Playroomy

Owocowe poniedziałki