Regular/Senior Java Developer

Lokalizacja
cała Polska
Specjalność
IT
Doświadczenie
5+ lat
Forma zatrudnienia
umowa o pracę / B2B
Oferta ważna do
2024-05-31

Pion Oprogramowania dla Leasingu zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem specjalistycznych oprogramowań dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej oraz zarządzaniu flotą pojazdów. Nasze rozwiązania wyróżnia pięć podstawowych cech: funkcjonalność, niezawodność, elastyczność, prostota obsługi oraz efektywność pracy.

Zadania:

  • realizacja zadań projektowych związanych z rozwojem systemu LEO wspierającego globalną obsługę prowadzenia umów leasingowych,
  • projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania,
  • udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności,
  • optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu),
  • weryfikacja jakości oprogramowania,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz raportów,
  • samodzielność w projektowaniu rozwiązań oraz optymalizowaniu aplikacji,
  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.

Oczekiwania:

  • min. pięcioletnie doświadczenie zawodowe doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,
  • znajomość języka angielskiego (minimum czytanie dokumentacji technicznej),
  • znajomość teorii relacyjnych baz danych,
  • doświadczenie w pracy z Spring/SpringBoot, Hibernate, JPA, JUnit 5,
  • znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss (EAP 7.x), WildFly,
  • doświadczenie w pracy z frameworkami Angular 8+, JSF 2, PrimeFaces,
  • doświadczenie w Java EE,
  • znajomość PL/SQL, SQL, HTML, CSS, JavaScript, AJAX, jQuery oraz znajomość relacyjnych baz danych (głównie ORACLE),
  • narzędzia: Git, Bitbacket, Maven, Docker,
  • mile widziane doświadczenie w użyciu i stosowaniu kolejek (Kafka, Rabbit MQ),
  • mile widziana znajomość Ansible.

Oferujemy:
Spotkania integracyjne

Elastyczny czas pracy

Dofinansowanie wypoczynku

Dostęp do zaawansowanych technologii

Praca w największej spółce IT

Drużyna Asseco Active Team

Ubezpieczenie grupowe

Karta Multisport

Playroomy

Playroomy

Owocowe poniedziałki

Prywatna opieka medyczna

Możliwość pracy zdalnej