Kierownik Projektu

Lokalizacja
Asseco Data Systems – Biuro w Warszawie ul. Adama Branickiego 13
Specjalność
IT
Doświadczenie
1-2 lata
Forma zatrudnienia
umowa o pracę / B2B
Oferta ważna do
2024-11-17

Pion Oprogramowania dla Leasingu zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem specjalistycznych oprogramowań dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej oraz zarządzaniu flotą pojazdów. Nasze rozwiązania wyróżnia pięć podstawowych cech: funkcjonalność, niezawodność, elastyczność, prostota obsługi oraz efektywność pracy.

Zadania:

  • samodzielne, skuteczne i kompleksowe zarządzanie projektem (dokumentacja, zakres, budżet, zasoby, ryzyka),
  • odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu realizacji projektu i wdrażanie planu działań,
  • reprezentowanie Firmy wobec klienta, podwykonawców, instytucji zewnętrznych,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • definiowanie i bieżący monitoring zlecanych działań,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • budżetowanie i nadzór nad wykonaniem finansowym,
  • raportowanie.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • 1-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w branży IT/finanse/bankowość),
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów wytwórczych i wdrożeniowych,
  • doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu dokumentacji projektowej,
  • doświadczenie w tworzeniu strategii, usprawnianiu procedur,
  • doświadczenie w realizacji projektów w metodyce SCRUM/Agile,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiający swobodną konwersację,
  • dobra znajomości MS Office.

Mile widziane:

  • znajomość MS Project/Jira/Confluence,
  • certyfikat w zakresie Project Management np. PMP, Prince2.

Oferujemy:

  • dofinansowanie wypoczynku,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karta Multisport,
  • drużyna Asseco Active Team,
  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE),
  • praca w największej spółce IT,
  • boxy powitalne dla nowych pracowników,
  • dofinansowanie okularów,
  • spotkania integracyjne,
  • owocowe dni.