Analityk biznesowy

Lokalizacja
Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Specjalność
IT
Doświadczenie
3-5 lat
Forma zatrudnienia
umowa o pracę / B2B
Oferta ważna do
2024-10-06

Szukamy Analityka, który dołączy do naszego zespołu, który zajmuje się wytwarzaniem systemu Paperless w projekcie Sokrates. Będziesz zaangażowany w analizę wymagań oraz projektowanie nowych funkcjonalności. Będziesz mieć wpływ na stosowane technologie, rozwój procesów związanych z wytwarzaniem i bezpieczeństwem naszych aplikacji. Nie szukamy specjalisty w jednej dziedzinie, ale kogoś kto, poza rozpisaniem user story i narysowaniem procesów w Enterprise Architect, będzie w stanie we współpracy z biznesem zaproponować nowe, nieszablonowe rozwiązania.

Jesteśmy 15 osobowym zespołem, póki co w całości zlokalizowanym w Szczecinie.
Zespół jest odpowiedzialny za rozwój oprogramowania, które zapewnia kompleksowe wsparcie dla procesów związanych z wydaniem oraz obsługą certyfikatów kwalifikowanych (oraz pieczęci). Kierownikiem projektu i zespołu jest Dawid.

Jeśli szukasz stanowiska, które daje dużo swobody ale też stawia wyzwania, dobrze trafiłeś.

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • analiza biznesowa (oraz systemowa), analiza wymagań, rozpisywanie user story/use case,
  • projektowanie procesów biznesowych w Enterprise Architect,
  • realizacja powierzanych zadań, szukanie rozwiązań,
  • współpraca z biznesem oraz z innymi projektami,
  • wykonywanie analiz biznesowych,
  • opracowanie procesów biznesowych i specyfikacji wymagań,
  • przenoszenie wymagań na specyfikację techniczną systemu.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • doświadczenie zawodowe na poziomie 3-5 lat,
  • modelowanie procesów biznesowych (diagramy UML, BPMN),
  • opracowanie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w narzędziach np. Enterprise Architect,
  • dekompozycja wymagań biznesowych na User Story,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • samoorganizacja, odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość podstaw PKI oraz algorytmów szyfrujących,
  • znajomość norm ETSI,
  • znajomość standardu OWASP/ASVS.
Oferujemy:
Boxy powitalne dla nowych pracowników

Praca w największej spółce IT

Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

Dofinansowanie okularów

Drużyna Asseco Active Team

Ubezpieczenie grupowe

Karta Multisport

Playroomy

Playroomy

Owocowe dni

Owocowe dni

Prywatna opieka medyczna

Kurs języka angielskiego

Spotkania integracyjne

Dofinansowanie wypoczynku