Tester Oprogramowania

Lokalizacja
praca hybrydowa z biura w Szczecinie (2x w tygodniu)
Specjalność
IT
Doświadczenie
1-2 lata
Forma zatrudnienia
umowa o pracę / B2B, umowa zlecenie
Oferta ważna do
2024-04-30

Szukamy Testera, który dołączy do naszego zespołu, który zajmuje się wytwarzaniem systemu Doręczeń Elektronicznych. Będziesz zaangażowany w analizę wymagań oraz projektowanie rozwiązań, testowanie naszych aplikacji (manualnie oraz automatycznie), wsparcie wdrożeń, a także diagnozowanie problemów. Będziesz mieć wpływ na stosowane technologie, rozwój procesów związanych z wytwarzaniem i bezpieczeństwem naszych aplikacji. Nie szukamy specjalisty w jednej dziedzinie, ale kogoś kto, poza przygotowaniem planu testów oraz scenariuszy testowych, będzie w stanie zadbać o jak najwyższą jakość wytwarzanych aplikacji.

Jeśli szukasz stanowiska, które daje dużo swobody, ale też stawia wyzwania, dobrze trafiłeś. Jeśli szukasz małego zespołu, w którym ceniona jest wiedza i zaangażowanie – zapraszamy na rozmowę.

Zadania:

  • rozwijanie testów automatycznych,
  • przygotowywanie danych testowych,
  • wykrywanie i zgłaszanie defektów,
  • tworzenie testów automatycznych usług udostępniających API,
  • tworzenie testów automatycznych warstwy frontend (GUI),
  • współudział w rozwijaniu środowisk testowych,
  • kreatywne myślenie, współtworzenie rozwiązania, dbanie o atmosferę w zespole, rozwój własny.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum rok doświadczenia na stanowisku testera,
  • mile widziana znajomość języka angielski,
  • znajomość metod wytwarzania oprogramowania,
  • umiejętność planowania i implementacji testów,
  • doświadczenie w automatyzacji testów (backend - Postman, frontend - Selenium),
  • doświadczenie w testowaniu manualnym (web, API),
  • stack technologiczny: Java, Angular, PostgreSQL,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • komunikatywność,
  • praca w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość języka programowania Java,
  • znajomość zagadnień PKI i bezpieczeństwa,
  • znajomość koncepcji baz danych (SQL),
  • doświadczenie z narzędziami takimi jak: JMeter, Cucumber,
  • certyfikat/znajomość Sylabusa ISTQB.
Oferujemy:
Boxy powitalne dla nowych pracowników

Dostęp do zaawansowanych technologii

Praca w największej spółce IT

Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

Dofinansowanie okularów

Drużyna Asseco Active Team

Ubezpieczenie grupowe

Karta Multisport

Playroomy

Playroomy

Owocowe poniedziałki

Prywatna opieka medyczna

Spotkania integracyjne

Dofinansowanie wypoczynku