Oferta pracy na stanowisko

Analityk

Data wygaśnięcia: 25.12.2019
Miasto: Warszawa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Analityk

Obszar Oprogramowania dla Finansów Asseco Data Systems projektuje, tworzy i wdraża specjalistyczne oprogramowanie dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej i car fleet management (CFM). Centrum oferty dla sektora leasingowego stanowi System LEO. To kompleksowy program, wspomagający firmy leasingowe i CFM we wszystkich obszarach, szczególnie w zakresie: operacyjnym, finansowo–księgowym, sprzedażowym oraz zarządzania flotą.

Twoje zadania:

  • praca w projektach zarządzanych zwinnie,
  • analiza potrzeb klienta,
  • analiza wymagań i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania,
  • zarządzanie wartością biznesową wytwarzanych rozwiązań,
  • współpraca i konsultacje rozwiązań technicznych z zespołem programistycznym,
  • projekt rozwiązania (funkcje systemu, raporty, interfejsy do systemów zewnętrznych),
  • tworzenie dokumentacji analitycznej,
  • analityczne wsparcie zespołu projektowego w procesie wytwarzania oprogramowania.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w analizi,
  • doświadczenie w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi,
  • znajomość relacyjnych baz danych (ERD, SQL),
  • znajomość projektowania webserwisów, XML,
  • komunikatywność, samodzielność, zorientowanie na cel, abstrakcyjne myślenie,
  • mile widziana znajomość branży leasingowej.