Oferta pracy na stanowisko

Specjalista ds. rekrutacji IT

Data wygaśnięcia: 03.10.2021
Miasto: cała Polska
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Kategoria: IT, Back Office

Jesteśmy niewielkim zespołem HR, który wspiera dużą organizację jaką jest Asseco Data Systems.

Nasze biura znajdują się w Łodzi, Gdańsku i Szczecinie, chodź od początku pandemii pracujemy głównie zdalnie. Aktualnie przechodzimy w system pracy hybrydowej i pojawiamy się w biurze, kiedy jest taka potrzeba. Czujemy się ważną częścią biznesu, dlatego wspólnie z biznesem kształtujemy wysoko – efektywną kulturę organizacyjną. Nasz zespół jest odpowiedzialny za EB, rekrutacje, onboarding, staże i praktyki, rozwój pracowników, a także wiele innych wątków związanych z naszym największym kapitałem, czyli ludźmi.

Nasza firma realizuje coraz więcej, coraz bardziej ambitnych projektów w całej Polsce i za granicą, dlatego szukamy wsparcia w postaci Rekrutera, który pomoże nam pozyskać jeszcze więcej talentów na różne stanowiska głównie branży IT.

Jeśli szukasz stanowiska, które daje dużo swobody, ale też stawia wyzwania, dobrze trafiłeś. Jeśli szukasz małego zespołu, w którym ceniona jest wiedza  i zaangażowanie – zapraszamy na rozmowę.

Zadania:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem metod Direct Search, Head Hunting za pomocą rożnych kanałów pozyskiwania kandydatów, w tym social media,
  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych,
  • udzielanie informacji zwrotnej kandydatom,
  • współpraca z HRBP.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w branży IT,
  • umiejętność aktywnego poszukiwania kandydatów,
  • znajomość rynku pracy branży IT,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • inicjatywa w działaniu, upór w dążeniu do celu.