Oferta pracy na stanowisko

Młodszy Inspektor ds. Rejestracji

Data wygaśnięcia: 04.04.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Bajeczna 13
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Kategoria: Realizacja

Obszar Usług Bezpieczeństwa i Zaufania Asseco Data Systems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum. Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na światowej liście zaufanych centrów certyfikacji i obsługuje klientów z kilkudziesięciu krajów. Posiada pieczęć WebTrust dla usług certyfikacyjnych takich jak: SSL, SMIME, Code Signing, VPN i e-podpis kwalifikowany oraz pieczęć WebTrust Extended Validation dla certyfikatów EV SSL.

Zadania:

  • obsługa procesów usługowych wydawania i unieważnień certyfikatów, dbałość o ich prawidłowy przebieg zgodnie z wymogami prawa oraz wewnętrznymi procedurami,
  • obsługa korespondencji papierowej oraz elektronicznej związanej z wnioskami certyfikacyjnymi i dokumentami Subskrybentów,
  • weryfikacja dokumentów, tożsamości Subskrybentów oraz poprawności złożonych wniosków certyfikacyjnych,
  • obsługa unieważnień certyfikatów, obsługa telefonicznej oraz faksowej linii unieważnień,
  • uczestniczenie w realizacji specjalnych projektów oraz dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym,
  • skrupulatność,
  • systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole.