Oferta pracy na stanowisko

Specjalista ds. Kadr i Płac

Data wygaśnięcia: 27.02.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Łodzi ul. Narutowicza 136
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Kategoria: HR

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Zadania:

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzenie oraz weryfikowanie dokumentacji podatkowej i ubezpieczeniowej pracowników i zleceniobiorców,
  • rozliczanie wynagrodzeń - przygotowywanie list płac,
  • sporządzanie niezbędnych dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • monitorowanie aktualności badań lekarskich,
  • udział w prowadzeniu sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej.

Oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia w realizacji zadań kadrowo-płacowych,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętności rozwiązywania problemów,
  • dobra obsługa pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy.