Oferta pracy na stanowisko

Kierownik Projektu

Data wygaśnięcia: 31.01.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21, Asseco Data Systems – Biuro w Warszawie ul. Adama Branickiego 13, Asseco Data Systems – Biuro w Łodzi ul. Narutowicza 136
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat
Kategoria: IT, Sprzedaż

Obszar Centrum Danych Asseco Data Systems oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i utrzymywania usług IT opartych o bezpieczne zasoby Centrum Danych. Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie, 3 całkowicie niezależne lokalizacje geograficzne oraz wysoki standard rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Uniwersalna i elastyczna infrastruktura Centrum Danych, zastosowane technologie oraz wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra pozwalają na świadczenie usług i realizację różnorodnych projektów teleinformatycznych, m.in. przetwarzanie danych w chmurze (cloud computing), backup i archiwizację danych w modelu SaaS, nowoczesne serwery dedykowane, dzierżawę infrastruktury IT oraz kolokację serwerów dopasowaną do indywidualnych wymagań klienta. Centrum Danych świadczy usługi na rzecz wielu instytucji publicznych oraz Powszechnego Centrum Certyfikacji posiadającego certyfikat WebTrustSM/TM, który jest uznawanym na całym świecie standardem w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa informacji w Internecie.

Zadania:

  • Koordynacja procesów związanych z analizą potrzeb, projektowaniem oraz wdrażaniem usług IT
  • Prowadzenie procesów i dokumentów ofertowych, raportowanie wyników i prowadzenie statystyk dot. ofertowania
  • Realizacja prezentacji biznesowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży IT
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Dobra organizacja pracy,  umiejętność pracy nad kilkoma projektami równocześnie
  • Zdolności analityczne oraz staranność w działaniu
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz zdolności interpersonalne
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w zakresie telekomunikacji bądź IT

  • Certyfikat PM, SCRUM, Prince lub równoważny

  • Prawo jazdy kat. B

Nagraj wideo