Oferta pracy na stanowisko

Opiekun Klienta

Data wygaśnięcia: 31.10.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Gdańsku
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Kategoria: IT, Obsługa Klienta

Obszar Administracji Terenowej Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zadania:

1. opieka nad wyznaczonymi klientami:

  • budowanie, utrzymywanie i ulepszanie długoterminowych relacji z klientem zewnętrznym,
  • nadzór nad obsługą klienta, zgodną z zapisami umowy,
  • diagnozowanie problemów u klienta i przeciwdziałanie niepożądanym ewentualnym skutkom,
  • przeprowadzenie wizytacji u każdego klienta zgodnie z kalendarzem spotkań,
  • posiadanie wiedzy nt. działalności klienta,

2. wypracowywanie żądanych poziomów obrotów,

3. realizowanie i kontrolowanie planu finansowego,

4. przedkładanie krótko i długo terminowych planów sprzedażowych,

5. koordynowanie procesu negocjacji umów serwisowych i czynny udział w negocjacjach,

6. poszukiwanie rozwiązań/narzędzi usprawniających pracę z klientem,

7. sporządzanie umów gospodarczych,

8. koordynowanie prac małych zespołów projektowych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum wyższe licencjackie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem,
  • umiejętność organizacji i moderowania spotkań z klientem,
  • przygotowywanie lub udział w przygotowywaniu umów gospodarczych,
  • podstawowa wiedza nt. zamówień publicznych,
  • podstawowa wiedza nt. prawa regulującego zagadnienie informatyzacji podmiotów publicznych,
  • mile widziane: wiedza nt. M_o_R, Change Management, Scrum, PMI, ITIL, ISO 20000, PRINCE 2.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A.  z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.