Oferta pracy na stanowisko

Kierownik Projektów

Data wygaśnięcia: 31.07.2021
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Gdańsku
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Zespół Wsparcia i Projektów Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zadania:

  • samodzielne, skuteczne i kompleksowe zarządzanie projektem (dokumentacja, zakres, budżet, zasoby, ryzyka),
  • odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu realizacji projektu i wdrażanie planu działań,
  • reprezentowanie Firmy wobec klienta, podwykonawców, instytucji zewnętrznych,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • definiowanie i bieżący monitoring zlecanych działań,
  • zgłaszanie i wdrażanie usprawnień dotyczących pracy Biura Projektów, stosowanych procedur, utrzymanie ustalonych poziomów jakości.
  • przygotowanie wkładu do oferty w procesie zamówienia publicznego,
  • aktywne koordynowanie działań zespołu kierowników projektów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów wytwórczych i wdrożeniowych,
  • doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu dokumentacji projektowej,
  • doświadczenie w tworzeniu strategii, usprawnianiu procedur,
  • doświadczenie w przygotowywaniu oferty zamówień publicznych,
  • doświadczenie w koordynowaniu działań zespołu oraz umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętności negocjacyjne.