Oferta pracy na stanowisko

Starszy Kierownik Projektów

Data wygaśnięcia: 30.11.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Gdańsku
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Zespół Wsparcia i Projektów Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zadania:

  • samodzielne i poprawne przygotowanie dokumentacji Przygotowania Projektu,
  • samodzielne i poprawne przygotowanie i utrzymywanie Dokumentacji Inicjacji Projektu,
  • zarządzanie strategią komunikacji – tworzenie strategii, usprawnianie, nadzór nad właściwym stosowaniem, zgłaszanie propozycji zmian procedur w zakresie zarządzania komunikacją w firmie,
  • zarządzanie strategią konfiguracji – tworzenie strategii, skrupulatne utrzymywanie zapisów, usprawnianie strategii, nadzór nad prawidłowością stosowania, zgłaszanie propozycji zmian procedur,
  • budowanie strategii zarzadzania ryzykiem – poprawne identyfikowanie i nadzorowanie zidentyfikowanych zagrożeń, nadzór nad prawidłowym stosowaniem się do strategii, utrzymywanie zapisów i rejestrów, reagowanie na ryzyka zgodnie z założeniami systemu wczesnego ostrzegania, zgłaszanie propozycji zmian procedur,
  • zarządzanie strategią jakości – poprawne tworzenie strategii, utrzymywanie zapisów, nadzór nad jakością w projekcie, nadzór nad utrzymaniem ustalonych poziomów jakości, zgłaszanie propozycji zmian procedur,
  • pełne koordynowanie i nadzór nad zebraniem informacji (zakres, budżet, zasoby, ryzyka) oraz przygotowanie wkładu do oferty w procesie zamówienia publicznego,
  • koordynowanie działań zespołu kierownikow projektów.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów,
  • doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu dokumentacji projektowej,
  • doświadczenie w tworzeniu strategii, usprawnianiu procedur,
  • doświadczenie w przygotowywaniu oferty zamówień publicznych,
  • doświadczenie w koordynowaniu działań zespołu.