Oferta pracy na stanowisko

Trener Google Cloud

Data wygaśnięcia: 31.12.2021
Miasto: cała Polska
Forma zatrudnienia: B2B

Asseco Academy, od ponad 20 lat rozwijając kompetencje specjalistów IT w ramach autoryzowanych szkoleń wiodących producentów rozwiązań IT, nawiąże współpracę z trenerami Google specjalizującymi się przynajmniej w  jednej ze ścieżek: Application Development, Data & Machine Learning, Cloud Infrastructure.

Dołącz do nas i prowadź autoryzowane szkolenia Google w Asseco Academy.

Nie masz certyfikacji trenerskiej, ale posiadasz kompetencje merytoryczne i chcesz zostać trenerem? Złóż aplikację - pomożemy Ci w tym.

Zadania:

  • prowadzenie autoryzowanych szkoleń Google,
  • prowadzenie webinariów na temat technologii Google,
  • współpraca z działem sprzedaży przy tworzeniu propozycji szkoleń dla klientów.

Oczekiwania:

  • ekspercka wiedza merytoryczna, potwierdzona przynajmniej jednym z certyfikatów merytorycznych: Google Certified Professional Cloud Architect, Google Certified Professional Data Engineer,
  • doświadczenie praktyczne dotyczące administrowania infrastrukturą lub tworzenia rozwiązań dla Google Cloud,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z trenerskiej dokumentacji szkoleniowej i zdanie egzaminu trenerskiego prowadzonego w tym języku,
  • predyspozycja do dzielenia się wiedzą z profesjonalistami IT,
  • orientacja na jakość i potrzeby klientów – uczestników szkoleń.

Mile widziane:

  • posiadanie statusu: Google Cloud Platform Authorized Trainer,
  • potwierdzenie doświadczenia w prowadzeniu szkoleń np. referencjami z prowadzonych warsztatów / szkoleń, wynikami ankiet ewaluacyjnych szkoleń etc.,
  • znajomość języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym prowadzenie szkoleń.