Oferta pracy na stanowisko

iOS Senior Developer

Data wygaśnięcia: 31.12.2021
Miasto: cała Polska
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Przyjdź, zbuduj przyszłość z Asseco Data Systems w Polsce.

Nie jesteśmy start-upem, ale nie przeszkadza nam to w elastycznym działaniu. Każdego dnia wprowadzamy innowacje, podnosimy jakość życia mieszkańców i przeprowadzamy transformację cyfrową miast. Nie siedzimy z założonymi rękami i nie patrzymy, jak świat się zmienia - to my go zmieniamy.

Szukamy pełnych pasji i ciekawości ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu Smart City.

Chcesz mieć wpływ na rozwój produktów i proces wytwarzania ich?

Chcesz pracować przy projektach, które ułatwiają codzienne czynności?

Chcesz realizować największe w Polsce wdrożenia nowoczesnych systemów planowania podróży i poboru opłat w mieście?

W takim razie przyjdź i buduj z nami przyszłość!

Zadania:

  • implementacja w oprogramowaniu wymagań według definicji analitycznej,
  • programowanie w języku Swift,
  • pisanie testów jednostkowych i UI,
  • tworzenie, dbałość i rozwój komponentów w oparciu o architekturę MVVM,
  • implementacja oprogramowania wykorzystującego zaawansowane zagadnienia kryptograficzne,
  • czynne uczestnictwo w spotkaniach zespołu oraz cyklicznych przeglądach kodu,
  • praca w metodyce Agile SCRUM w ramach niewielkich zespołów programistycznych,
  • umiejętność prowadzenia code review innym programistom.

Oczekiwania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu komercyjnym aplikacji iOS,
  • przynajmniej dwie aplikacje natywne, udostępnione publicznie w sklepie Appstore,
  • znajomość Core Data, RxSwift, CocoaPods, Retrofit, UIKit,
  • znajomość UML,
  • znajomość Open Street Map lub doświadczenie z innymi podkładami mapowymi,
  • znajomość architektury REST,
  • znajomość narzędzi ciągłej integracji,
  • znajomość systemów kontroli wersji Git.

Mile widziane:

  • znajomość protokołu BLE,
  • doświadczenie w projektach wykorzystujących beacony,
  • znajomość OWASP MASVS.