Oferta pracy na stanowisko

Specjalista ds. CRM

Data wygaśnięcia: 31.07.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Gdyni
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B
Kategoria: IT, Obsługa Klienta

Obszar Szkoleń Asseco Data Systems od ponad 25 lat wspiera pracowników w budowaniu ich karier zawodowych oraz organizacje naszych klientów w zwiększaniu efektywności funkcjonowania. Dostarcza zarówno szkolenia jak również inne usługi rozwojowe, w tym projektowane specjalnie dla konkretnego klienta. Wykorzystuje unikalną możliwość łączenia doświadczeń zdobywanych w ramach projektów wdrożeniowych realizowanych w Grupie kapitałowej Asseco z potencjałem szkoleniowym. Ponadto udostępnia nasz potencjał w postaci doświadczenia, sprawdzonych procesów i procedur, wykwalifikowanej kadry operacyjnej oraz systemów informatycznych zapewniając swoim klientom usługi w modelu Learning Business Process Outsourcing. Klienci mogą również liczyć na profesjonalne wsparcie w procesie pozyskiwania funduszy zewnętrznych na działania szkoleniowe oraz pełne zaangażowanie na etapie realizacji projektu i rozliczania uzyskanych dotacji.

Zadania:

  • zarządzanie CRM oraz opieka nad bazą danych pod kątem jakościowym,
  • tworzenie celowanych działań marketingowych,
  • analiza skuteczności działań sprzedażowych,
  • wspieranie działu sprzedaży w zakresie optymalizacji działań służących pozyskaniu klienta,
  • bieżąca współpraca z użytkownikami oraz pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów,
  • przygotowanie raportów na potrzeby biznesowe oraz wsparcie w zakresie analityki,
  • udział w modyfikacji oraz wdrożeniu nowych funkcjonalności.

Oczekiwania:

  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji anglojęzycznej,
  • zaawansowana umiejętność obsługi programu Excel,
  • umiejętności obsługi systemu Microsoft Dynamics CRM,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • skrupulatności oraz systematyczność,
  • umiejętności pracy w zespole i bardzo dobrej komunikatywności,
  • znajomości języka SQL będzie dodatkowym atutem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A.  z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.

Nagraj wideo