Oferta pracy na stanowisko

Młodszy Konsultant ds. Wsparcia Technicznego

Data wygaśnięcia: 04.10.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obszar Usługi Bezpieczeństwa i Zaufania wytwarza innowacyjne w skali światowej produkty związane z bezpieczeństwem i ochroną informacji. Dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum. Oferuje świadczenia zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Jest najstarszym i największym powszechnym centrum certyfikacji w Polsce – obsługującym klientów z ponad 50 krajów świata.

Zadania:

  • obsługa zgłoszeń Klientów
  • aktywne wsparcie techniczne Klienta oraz pracowników firmy w zakresie posiadanych kompetencji
  • podejmowanie działań w celu zapewnienia szybkiego usunięcia usterek
  • współpraca z Partnerami Certum w celu zapewnienia wsparcia technicznego
  • telefoniczna i mailowa obsługa Klienta w sprawach technicznych

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, preferowane kierunki informatyczne
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • cierpliwość
  • zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • zdolności analityczne
  • j. angielski w mowie i piśmie umożliwiający swobodną wymianę informacji z Klientem na temat zamówień i podstawowej obsługi technicznej z obszaru IT
  • umiejętność obsługi systemów Windows