Oferta pracy na stanowisko

Młodszy Specjalista ds. finansowych

Data wygaśnięcia: 15.11.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Łodzi ul. Narutowicza 136, Asseco Data Systems – Biuro w Lublinie
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Wybierając nasze stanowisko możesz poznać zasady prowadzenia analiz finansowych, zarządzania płynnością, w tym kapitałem obrotowym oraz działania zespołów treasury.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Zadania:

  • aktualizowanie informacji o dostawcach Spółki,
  • analizowanie informacji finansowych pozyskanych od kontrahentów,
  • uzupełnianie dokumentacji,
  • prowadzenie innych bieżących analiz,
  • współpraca z pionami biznesowymi oraz z działem księgowym.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki ekonomiczne, prawnicze lub matematyczne),
  • min. roczne doświadczenie w pracy biurowej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu B2, umożliwiająca swobodne pisanie korespondencji z zagranicznymi dostawcami,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • komunikatywność.