Oferta pracy na stanowisko

Analityk danych

Data wygaśnięcia: 29.02.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Gdańsku
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obszar Administracji Terenowej Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zadania:

  • analizowanie dużych zbiorów danych i wyciąganie wniosków,
  • stała współpraca z pionem produkcji oprogramowania (programiści, testerzy, architekci),
  • analiza działań użytkowników systemu,
  • analiza i opisywanie powiązań w bazie danych,
  • identyfikacja i poprawa niezgodności w danych systemowych,
  • wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania bieżących problemów,
  • poprawa błędów danych na bazach klientów.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość PL/SQL,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • przynajmniej trzyletnie doświadczenie przy projektowaniu baz danych lub analizie danych w projektach komercyjnych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej,
  • znajomość narzędzi baz danych Oracle,
  • analityczny umysł i lubi poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • dokładność i nastawienie na cel.

Mile widziane byłoby gdyby osoba, której szukamy:

  • posiadała wykształcenie wyższe (informatyczne lub ekonomiczne),
  • znała Oracle Forms i Oracle Reports,
  • mogła pochwalić się doświadczeniem w optymalizacji baz danych.