Oferta pracy na stanowisko

Trener JIRA

Data wygaśnięcia: 31.07.2020
Miasto: cała Polska
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Kategoria: IT, Szkolenia/Edukacja
Trener JIRA

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. W Asseco Academy tworzymy i przeprowadzamy szkolenia dla profesjonalistów oraz osób, które chcą się nimi stać. Dlatego poszukujemy ekspertów IT, którzy w ramach dodatkowej aktywności zawodowej będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, tworzymy obecnie zespół trenerów, którzy świadczyć będą usługi szkoleniowe dla naszych klientów.

Czujesz się ekspertem IT? Jesteś otwarty na rolę doradcy, konsultanta, trenera? Lubisz dzielić się swoją wiedzą? Szukasz dodatkowego zajęcia, które da Ci satysfakcję oraz pieniądze i jednocześnie nie wymusi na Tobie zmiany obecnej pracy?

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, lubisz i potrafisz dzielić się wiedzą z innymi, nie  boisz się wystąpień publicznych – aplikuj – chętnie Cię poznamy !

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie szkoleń zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi Zamawiającego,
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych, konspektów i programów,
  • analiza potrzeb i wymagań szkoleniowych uczestników.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość środowiska JIRA,
  • umiejętność skonfigurowania środowiska szkoleniowego JIRA zgodnie z wymogami szkolenia dla określonej grupy docelowej,
  • znajomość aplikacji Microsoft Word oraz Microsoft PowerPoint w stopniu pozwalającym na wytwarzanie materiałów zgodnie z dostarczonym szablonem,
  • doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych, warsztatów, szkoleń,
  • znajomość metodologii zarządzania projektami (w tym Agile) w stopniu pozwalającym na przygotowanie i prowadzenie szkoleń prezentujących wykorzystanie opisanych wyżej narzędzi w kontekście tych metodologii.

Mile widziane:

  • posiadanie wiedzy merytorycznej np. z zakresu finansowo – księgowego, podatkowego, kadrowego itp.
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń online.

Dlaczego warto zostać Ekspertem Asseco Academy?

  • Możesz dołączyć do elitarnej grupy profesjonalistów, współtworzącej produkty dla największej polskiej marki IT,
  • Masz możliwość pracy w innowacyjnych projektach,
  • Masz wpływ na kształtowanie talentów IT.