Oferta pracy na stanowisko

Młodszy Kierownik Projektów

Data wygaśnięcia: 13.11.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Gdyni
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę / B2B
Kategoria: Szkolenia/Edukacja, Obsługa Klienta

Praca w Dziale Realizacji Projektów Asseco Data Systems to szansa na realizację ciekawych projektów, których głównym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań (sprzęt, oprogramowanie, szkolenia) dla dużych instytucji, np. uczelni wyższych. Zdobycie nowych, wartościowych doświadczeń - gwarantowane. Zgrany zespół i fajna atmosfera pracy pozwalają na płynne włączenie się w nowe zadania. Możliwość wyboru formy zatrudnienia pozwala na dopasowanie pracy do swoich potrzeb.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • dbałość o jakość realizacji powierzonych projektów i ich postrzeganie przez klientów,
  • przygotowywanie i monitorowanie wskaźników, budżetu i harmonogramu projektu,
  • reagowanie na zagadnienia i ryzyka,
  • organizacja zadań projektu,
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów formalnych, np. umów,
  • organizacja i nadzór nad pracą podwykonawców,
  • współpraca z działami wsparcia: logistyka, rozliczenia, etc.

Oczekiwania:

  • min. roczne doświadczenie w realizacji projektów o dużej skali, obejmujących min. jeden z obszarów: dostawy sprzętu IT, dostawy software'u, dostawy usług szkoleniowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu B1/B2,
  • umiejętność stosowania w praktyce min. jednej z metodyk zarządzania: Prince2/PMI/Agile,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętność korzystania z narzędzi do zarządzania projektami i pracy w grupie (MS Project, MS Teams),
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • zorientowanie na realizację celów,
  • umiejętność identyfikacji problemów i aktywnego generowania rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole.