Oferta pracy na stanowisko

Frontend Developer

Data wygaśnięcia: 31.12.2021
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zapraszamy do współpracy w Dziale Rozwoju Usług Zaufania wytwarzającego innowacyjne w skali światowej produkty związane z bezpieczeństwem i ochroną informacji. W szczególności rozwijamy Usługi Zaufania w modelu SaaS będąc wiodącym ich dostawcą w Europie. Praca z nami z pewnością dostarczy nowych doświadczeń związanych z kreacją nowych produktów w roli developera.

Zespół Usług Zaufania Asseco Data Systems odpowiada za rozwój podpisu elektronicznego oraz tworzenie oprogramowania wykorzystującego podpis. Wdrożenia obejmują instytucje publiczne, banki oraz szeroko rozumiany biznes. Nasze projekty cechuje innowacyjność oraz duża skala. Zespół, do którego możesz dołączyć zajmuje się rozwojem nowoczesnej webowej aplikacji do zarządzania dokumentami. Pracujemy zgodnie z metodyką agile wykorzystując najnowsze technologie, silniki i narzędzia m.in.: spring, jpa, postgresql, oracle, apache poi, pdfbox (backend), angular, boostrap, scss, pdfjs (frontend).

Zadania:

  • tworzenie części frontendowej aplikacji w obszarach takich jak: podpis elektroniczny,
  • wizualizacja dokumentów w przeglądarce,
  • realizacja wymagań przepływu dokumentów (nowe formularze, kontrolki),
  • integracja z systemami dziedzinowymi klientów,
  • prace optymalizacyjne, analityczne i projektowe.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • przynajmniej 3-letni staż pracy przy realizacji projektów komercyjnych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • 3 lata doświadczenia komercyjnego w technologii Angular (najlepiej od wersji 6+),
  • dobra znajomość CSS3/SCSS/SASS,
  • umiejętność przekładania wymagań UX na UI,
  • doświadczenie z integracją z API (REST, SOAP) oraz strukturami danych (JSON, XML),
  • dobra znajomość HTML5,
  • znajmość zagadnień bezpieczeństwa (różne nagłówki i ich interpretacja przez przeglądarki,
  • nacisk na Clean Code (Pisanie testów jednostkowych, trzymanie się standardów wytwarzania w określonych technologiach),
  • znajomość Git (Bitbucket),
  • dobra znajomość pojęć w projektowaniu rozwiązań w oparciu o RWD (Responsive Web Design) oraz OPA (One Page Application),
  • dobra znajomość obsługi debuggera oraz devTools'ów,
  • komunikatywność, analityczne myślenie, otwartość na rozwój osobisty.