Oferta pracy na stanowisko

Product Owner

Data wygaśnięcia: 30.06.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B
Kategoria: IT, Back Office

Obszar Usług Bezpieczeństwa i Zaufania Asseco Data Systems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum. Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na światowej liście zaufanych centrów certyfikacji i obsługuje klientów z kilkudziesięciu krajów. Posiada pieczęć WebTrust dla usług certyfikacyjnych takich jak: SSL, SMIME, Code Signing, VPN i e-podpis kwalifikowany oraz pieczęć WebTrust Extended Validation dla certyfikatów EV SSL.

Zadania:

  • odpowiedzialność za wartość produktu z grupy podpis elektroniczny,
  • tworzenie i udoskonalanie wizji produktu,
  • koordynacja planów rozwojowych grupy produktowej,
  • angażowanie klientów, użytkowników i innych udziałowców w proces tworzenia produktu,
  • zbieranie, analiza i priorytetyzacja wymagań,
  • budowanie świadomości produktowej (Product Evangelist),
  • zapewnienie, że zespół developerski rozumie wymagania.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu produktem lub zespołem (mile widziane w branży IT),
  • min 5 - letnie doświadczenie zawodowe,
  • wymagana znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność szacowania wartości biznesowej produktów,
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz kreatywność w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań,
  • umiejętność zarządzania priorytetami,
  • strategiczne i przedsiębiorcze myślenie,
  • umiejętność opisywania pomysłów i wizji produktowych zrozumiałych dla zespołu programistów,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne (aktywne słuchanie),
  • samodzielność w działaniu,
  • mile widziana znajomość metodyki Scrum.