Oferta pracy na stanowisko

Starszy Programista PL/SQL

Data wygaśnięcia: 30.06.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Gdańsku
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Obszar Administracji Terenowej Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Twoje codzienne zadania:

  • udział w pracach projektowych i programistycznych związanych z rozwojem i utrzymaniem systemów informatycznych zgodnie z otrzymanymi wymaganiami,
  • udział w pracach rozwojowych i integracyjnych w ramach Platformy Miejskiej, unikatowego produktu używanego przez największe miasta w Polsce,
  • stała współpraca z różnymi zespołami firmy (programiści, testerzy, architekci, opiekunowie produktów, kierownicy projektów),
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • analizowanie dużych zbiorów danych i wyciąganie wniosków, identyfikacja i poprawa niezgodności w danych systemowych,
  • wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania bieżących problemów, poprawa błędów danych na bazach klientów.

Szukamy osoby, która:

  • dobrze zna PL/SQL (procedury, funkcje, identyfikowanie i naprawa problemów) i jest chętna, aby dalej rozwijać się w tym zakresie,
  • posiada wiedzę z zakresu wzorców projektowych i dobrych praktyk procesu tworzenia oprogramowania;
  • posiada przynajmniej trzyletnie doświadczenie przy projektowaniu baz danych i/lub na stanowisku Oracle developera w projektach komercyjnych,
  • zna język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej,
  • zna narzędzia baz danych Oracle w wersji 10 i wyższej,
  • posiada analityczny umysł i lubi poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • jest dokładna, samodzielna i nastawiona na cel.

 Mile widziane byłoby gdyby osoba, której szukamy:

  • posiadała wykształcenie wyższe,
  • posiadała wiedzę z zakresu zagadnień finansowo-księgowych,
  • znała Oracle Forms i Oracle Reports,
  • mogła pochwalić się doświadczeniem w optymalizacji baz danych,
  • posiadała praktyczne doświadczenie w projektowaniu aplikacji.

Oferujemy:

  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • zgrany zespół profesjonalistów, którzy lubią swoją pracę,
  • realny wpływ na radość i zadowolenie naszych klientów,
  • aktywną pomoc we wdrożeniu w pierwszych miesiącach pracy,