Oferta pracy na stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży partnerskiej

Data wygaśnięcia: 13.10.2021
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Szukamy specjalisty ds. sprzedaży z językiem rosyjskim, który dołączy do naszego zespołu Programów Partnerskich i wesprze go swoją wiedzą i doświadczeniem. W codziennej pracy będziesz zajmować się obsługą partnerów biznesowych z krajów rosyjskojęzycznych w tym jedną z największymi firm technologicznych w Rosji. Do Twoich zadań będzie również należało pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych z zagranicy. Będziesz odpowiedzialny za utrzymanie dobrych relacji biznesowych oraz realizację planów sprzedażowych.
W codziennej pracy będziesz oferował produkty z zakresu Usług Bezpieczeństwa i Zaufania m.in.: Certyfikaty SSL, Certyfikaty ID, Certyfikaty Code Signing, Certyfikaty Document Signing. Będziesz współpracować z Product Managerem, Działem Prawnym, Księgowością czy Wsparciem Technicznym. Będziesz mieć wpływ na procesy związane z polepszeniem jakości naszych produktów i usług oraz standardem obsługi naszych partnerów biznesowych.
Jesteśmy zespołem 10 osobowym, póki co w całości zlokalizowanym w Szczecinie. Od początku pandemii pracowaliśmy 100% zdalnie, natomiast w najbliższym czasie planujemy pracę w modelu hybrydowym. Na początek będziemy się spotykać minimum raz w tygodniu w naszym biurze. Zespół jest podzielony na Polskę i Zagranicę. Aktualnie obsługujemy ponad 400 partnerów z Polski i zagranicy. Więcej informacji o naszym Programie Partnerskim na zagranicę możesz znaleźć na naszej stronie: partner.certum.eu
Kierownikiem Zespołu Programów Partnerskich jest Ewa, która dla Certum pracuje od wielu lat.

Jeżeli znasz biegle język rosyjski, jesteś osobą komunikatywną, zorientowaną na cel to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma.

Zadania:

  • budowanie relacji i obsługa aktualnych partnerów rosyjskojęzycznych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych z zagranicy,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży i kontaktach z klientami,
  • biegła znajomość języka rosyjskiego, mile widziane inne języki,
  • zdolność łatwego nawiązywania relacji,
  • wysoka samodzielność i proaktywność,
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
  • chęć zdobywania wiedzy z zakresu Usług Bezpieczeństwa i Zaufania,
  • mile widziana znajomość branży IT,
  • komunikatywność, nastawienie na klienta,, umiejętność budowania relacji z innymi,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • orientacja na działanie, umiejętność zarządzania swoim czasem pracy.