Oferta pracy na stanowisko

Frontend JavaScript Developer

Data wygaśnięcia: 31.01.2022
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Koszalinie
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zapraszamy do pracy nad systemem autorstwa Asseco Data Systems. Zadania z którymi będziesz musiał się zmierzyć w tym projekcie to wytworzenie, w ramach istniejącej bazy narzędziowej (Java, baza danych Oracle), funkcjonalności wynikających z analizy biznesowej. Zadania te obejmują prace programistyczne wg projektu technicznego przygotowanego przez architekta oraz w ramach przekazanych funkcjonalności.
Projekt kierowany jest przez doświadczonych architektów, z jednoczesnym zachowaniem Twojego realnego wpływu na wybór przyjmowanych rozwiązań.

Jesteśmy siedmioosobowym zespołem, który od początku pandemii pracuje 100% zdalnie, od niedawna możemy pracować hybrydowo.

Jeśli szukasz małego zespołu, w którym ceniona jest wiedza, ale tez chęć nauki i zaangażowanie – zapraszamy na rozmowę.

Zadania:

  • implementacja,
  • analiza problemów i eliminacja problemów.

Oczekiwania:

  • znajomość JavaScript, HTML, CSS, REST,
  • komunikatywność i umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • umiejętność myślenia analitycznego i rozwiazywania problemów,
  • odpowiedzialność, samodzielność i dbałość o detale.
  • mile widziana znajomość Bitbucket/GIT, JIRA, ExtJS, Angular / React / Vue.js.