Oferta pracy na stanowisko

Analityk IT

Data wygaśnięcia: 04.07.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Warszawie ul. Adama Branickiego 13, Asseco Data Systems – Biuro w Łodzi ul. Narutowicza 136
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B
Analityk IT

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Zadania:

  • Prowadzenie analizy, tworzenie dokumentacji analitycznej oraz projektowej w ramach opracowywania koncepcji i wytwarzania systemów IT.
  • Zbieranie wymagań oraz prowadzenie ustaleń w zakresie specyfikacji systemu przy współpracy z klientem końcowym i analitykami podwykonawców (m.in. w zakresie wyglądu i funkcjonalności interfejsu użytkownika).
  • Organizacja i prowadzenie spotkań analitycznych.
  • Współpraca z programistami, weryfikacja odbiór zakresu funkcjonalnego wytwarzanego systemu w stosunku do wymagań i uzgodnionego zakresu na etapie analizy.
  • Definiowanie scenariuszy testowych na potrzeby weryfikacji implementacji systemu.
  • Nadzorowanie i uczestniczenie w testach systemu.
  • Dokumentowanie sposobu korzystania z systemu.
  • Projektowanie i budowanie prototypów graficznego interfejsu użytkownika: webowego, mobilnego i innych typów.
  • Kreowanie i utrzymanie kompletnego oraz spójnego standardu prezencji i wyglądu graficznego interfejsu użytkownika w zakresie:
    a) systemów dostarczanych dla poszczególnych klientów,
    b) systemów wytwarzanych przez podwykonawców.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie analizy systemowej IT.
  • Wykształcenie wyższe (kierunki nauk ścisłych)
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie wykorzystania usług sieciowych typu REST oraz budowy APIs (Application Programming Interface).
  • Umiejętność prowadzenie spotkań analitycznych, dokumentowania wyników spotkań, ustaleń i zebranych wymagań.
  • Umiejętność tworzenia modeli analitycznych opisujących systemy informatyczne, prezentacji działania prototypów i gotowych systemów informatycznych.
  • Doświadczenie i umiejętność współpracy bezpośrednio z klientem biznesowym.
  • Umiejętność myślenia analitycznego i porządkowania oraz kwalifikacji pozyskiwanych informacji.
  • Umiejętność zwracania uwagi na detale.
  • Bardzo wysoki poziom komunikatywności.
  • Samodzielność i zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy, kreatywność.
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym prowadzenie prac analitycznych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu graficznych interfejsów użytkownika (w tym mobilnych).
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie użyteczności graficznych interfejsów użytkownika (user experience).
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie projektowania interfejsów responsywnych RWD (Responsive Web Design).
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie i prototypowanie graficznych interfejsów użytkownika.
  • Znajomość systemów CMS (Content Management Systems).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A.  z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.

Nagraj wideo