Oferta pracy na stanowisko

Konsultant Systemów Informatycznych

Data wygaśnięcia: 30.09.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Warszawie ul. Adama Branickiego 13
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obszar Administracji Terenowej Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zadania:

  • wdrożenia systemów informatycznych dla klientów,
  • testowanie oprogramowania,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji,
  • tworzenie dokumentacji użytkownika,
  • udzielanie konsultacji telefonicznych dotyczących obsługi oprogramowania,
  • spotkania z Klientami w ich siedzibie,
  • analiza wymagań oraz przygotowanie studium wykonalności zmian w oprogramowaniu,
  • analiza procesów biznesowych Klientów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Energetyka, Matematyka, Informatyka, Inżynieria Środowiska),
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych,
  • znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania,
  • zdolności analityczne,
  • komunikatywność, skrupulatność, inicjatywa, samodzielność,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych,
  • umiejętność współpracy z ludźmi,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat.B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnych obowiązkach,
  • doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie wodociągowym lub ciepłowniczym,
  • doświadczenie w pracy z klientami z sektora Przedsiębiorstw Państwowych, użyteczności publicznej,
  • znajomości systemów bilingowych.