Oferta pracy na stanowisko

Analityk

Data wygaśnięcia: 20.09.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Gdańsku
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, umowa o pracę / B2B
Analityk

Zadania:

  • zarządanie wymaganiami klienta,
  • tworzenie projektów funkcjonalnych systemów informatycznych,
  • analizowanie potrzeb klienta oraz procesów biznesowych,
  • tworzenie dokumentacji analitycznej,
  • tworzenie i prowadzenie prezentacji multimedialnych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku analityk biznesowy/analityk systemowy, potwierdzone praktyką w projektach,
  • znajomość zagadnień dotyczących podatków lokalnych oraz windykacji,
  • znajomość notacji UML oraz BPMN,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.