Oferta pracy na stanowisko

Pracownik produkcji

Data wygaśnięcia: 09.11.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Bajeczna 13
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Kategoria: Produkcja

Obszar Komunikacji Masowej ASseco Data Systems oferuje rozwiązania pozwalające bezpiecznie i efektywnie zarządzać informacjami w postaci dokumentów (danych) zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej oraz aplikacje zapewniające całościową obsługę korespondencji i komunikacji w każdej organizacji. Nasi pracownicy dbają nie tylko o zapewnienie realizacji usług na najwyższym poziomie ale tez o  ich wysoką efektywność,  Doradzają oraz wskazują wskazują kierunki działań, które zwiększą skuteczność zleconych nam usług.

Zadania:

  • przygotowywanie materiałów do realizacji procesu produkcji,
  • ręczne pakowanie przesyłek- układanie ich do pudełek, opisywanie gotowej produkcji (np. z kodem pocztowym),
  • prace manualne- składanie ręczne kartonów, stemplowanie i oklejanie kopert, ręczne wczytywanie przesyłek do systemu,
  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy i hali.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność i samodzielność w powierzonych zadaniach,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • dokładność oraz dbałość o wykonywanie zadań,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym (praca 3 zmianowa, 7 dni w tygodniu).
Benefity

Ubezpieczenie Grupowe

System Motywacyjny

Karta Sportowa

Fundusz Kulturalny

Eventy

Dzielenie się wiedzą

Dofinansowanie wypoczynku

Darmowa Kawa

Opieka Zdrowotna