Oferta pracy na stanowisko

Młodszy specjalista ds. wsparcia technicznego

Data wygaśnięcia: 31.12.2018
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat
Kategoria: Obsługa Klienta
Zakres obowiązków
  • Obsługa telefoniczna i mailowa zgłoszeń Klientów
  • Aktywne wsparcie techniczne Klienta oraz pracowników firmy w zakresie posiadanych kompetencji
  • Podejmowanie działań w celu zapewnienia szybkiego usunięcia usterek
  • Współpraca z Partnerami Certum w celu zapewnienia wsparcia technicznego
  • Obsługa KRUS zgodnie z ustalonymi zasadami
Oczekiwania
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki informatyczne
  • Język angielski w mowie i piśmie umożliwiający swobodną wymianę informacji z klientem na temat zamówień i podstawowej obsługi technicznej z obszaru IT
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Callcenter
  • Umiejętność obsługi systemów Windows (Linux, Mac OS X będą dodatkowym atutem) np. instalacja oprogramowania, instalacja urządzeń, rozwiązywanie problemów
  • Obsługa pakietu Office
  • Obsługa programów pocztowych

U kandydatów stawiamy na:

  • Komunikatywność
  • Cierpliwość
  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Zdolności analityczne
Oferujemy
  • Pracę w siedzibie na ulicy Królowej Korony Polskiej w Szczecinie
  • Wynagrodzenie podstawowe + premię
  • Szeroki pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport)
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Żwirki i Wigury 15 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.

Nagraj wideo