Oferta pracy na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży szkoleń

Data wygaśnięcia: 30.11.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Gdyni
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę / B2B
Kategoria: Sprzedaż, Szkolenia/Edukacja

Praca w Dziale Realizacji Projektów Pionu Szkoleń w Asseco Data Systems to szansa na realizację ciekawych projektów szkoleniowych, zarówno dla klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Zdobycie nowych, wartościowych doświadczeń - gwarantowane. Zgrany zespół i fajna atmosfera pracy pozwalają na płynne włączenie się w nowe zadania.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • identyfikacja potencjalnych klientów oraz uczestników projektów szkoleniowych dofinansowanych ze środków unijnych,
  • realizacja kampanii telemarketingowych,
  • budowanie i utrzymanie relacji z pozyskanymi klientami,
  • aktywne wsparcie klientów w wypełnianiu dokumentów rekrutacyjnych wymaganych do udziału w projekcie,
  • kompletowanie grup szkoleniowych,
  • tworzenie i dotrzymywanie harmonogramu szkoleń w projekcie,
  • przetwarzanie dokumentacji uczestników i dokumentacji szkoleń,
  • raportowanie i rejestrowanie działań rekrutacyjnych w systemie CRM,
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,
  • realizacja innych zadań rekrutacyjnych zleconych przez przełożonych.

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z CRM (lub innymi narzędziami zarządzania kontaktami z klientami),
  • dobra organizacja pracy,
  • orientacja na klienta i umiejętność analizy jego potrzeb,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość, komunikatywność,
  • sumienność w dążeniu do rezultatów,
  • kreatywność w pozyskiwaniu kandydatów do szkoleń.

Oferujemy:

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę lub B2B,
  • pracę w modelu hybrydowym,
  • premię uzależnioną od wyników rekrutacyjnych,