Oferta pracy na stanowisko

Account Manager

Data wygaśnięcia: 24.08.2020
Miasto: Warszawa
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B
Kategoria: Sprzedaż

Obszar Usług Bezpieczeństwa i Zaufania Asseco Data Systems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum. Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na światowej liście zaufanych centrów certyfikacji i obsługuje klientów z kilkudziesięciu krajów. Posiada pieczęć WebTrust dla usług certyfikacyjnych takich jak: SSL, SMIME, Code Signing, VPN i e-podpis kwalifikowany oraz pieczęć WebTrust Extended Validation dla certyfikatów EV SSL.

Zadania:

  • realizacja planów sprzedaży,
  • aktywne pozyskiwanie klientów zagranicznych (szczególnie rynek UE),
  • budowanie relacji z klientami zagranicznymi w zakresie projektów paperless,
  • uczestniczenie w spotkaniach / konferencjach z klientami.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • mile widziana znajomość innych języków,
  • otwartość, kreatywność.