Oferta pracy na stanowisko

Projektant UX/UI

Data wygaśnięcia: 27.05.2021
Miasto: cała Polska
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę / B2B

W związku z dynamicznym rozwojem obszaru Smart City w grupie Asseco, w tym realizacją największych w Polsce wdrożeń nowoczesnych systemów planowania podróży i poboru opłat za przewozy w transporcie zbiorowym, rozbudowujemy zespół analityczny.
Jeżeli chcesz stać się kluczowym ogniwem w zespole projektującym i wdrażającym najnowszą generację złożonych platform wspierających organizatorów transportu jak i pasażerów w wygodnym odbywaniu podróży, chcesz pracować w międzynarodowym środowisku profesjonalistów i pasjonatów technologii, w oparciu o najnowsze standardy i uznane narzędzia – to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Zadania:

  • tłumaczenie wymagań biznesowych naszych klientów na atrakcyjne dla użytkowników naszych produktów, funkcje i elementy interfejsu,
  • tworzenie makiet interfejsów naszych aplikacji webowych, mobilnych oraz urządzeń, dbając o spójność doświadczenia użytkowników, ale również ergonomię dostosowaną do typu interfejsu,
  • projektowanie interfejsów użytkownika dla naszych aplikacji,
  • ścisła współpraca z klientami oraz z naszymi analitykami biznesowymi i zespołami wytwórczymi,
  • analiza i identyfikowanie problemów oraz proponowanie rozwiązań.

Wymagania:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w projektowaniu doświadczeń i/lub interfejsów użytkownika, poparte portfolio,
  • znajomość bieżących trendów i standardów w projektowaniu UX / UI,
  • doświadczenie pracy zarówno z aplikacjami webowymi, jak i mobilnymi,
  • praktyczna znajomość narzędzi tworzenia makiet i prototypów interfejsów użytkownika,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność myślenia analitycznego i porządkowania oraz kwalifikacji pozyskiwanych informacji,
  • umiejętność zwracania uwagi na detale,
  • zmysł estetyczny,
  • bardzo wysoki poziom komunikatywności,
  • samodzielność i zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy.

Mile widziane:

  • znajomość BPMN lub UML,
  • znajomość systemu EA (Enterprise Architect).