Oferta pracy na stanowisko

Programista

Data wygaśnięcia: 31.10.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Lublinie
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B
Programista

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Zadania:

  • programowanie w języku JAVA, JavaScript,
  • współpraca z testerami, wdrożeniowcami, konsultantami, analitykami w zakresie realizacji przydzielonych zadań programistycznych,
  • analiza i poprawa istniejącego kodu,
  • formatowanie kodu,
  • pisanie procedur bazodanowych,
  • zadania polegające na tworzeniu oraz rozbudowie serwisów do wymiany danych,
  • tworzenie i aktualizacja formularzy elektronicznych,
  • tworzenie i aktualizacja procesów Workflow.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe Inżynierskie,
  • minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w języku JAVA,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej,
  • znajmość:

           języki: Java, JavaScript,
           frameworki: Spring, Hibernate, JSF,
           obsługa repozytoriów: SVN, GIT,
           śrdowiska programistyczne: Eclibse, Netbeabs,
           SQL dla baz danych: PostgreSQL, MS SQL, Oracle,
           narzędzia: JIRA, GITLAB, BAMBOO,
           serwery aplikacyjne: Wildfly, Apache, Tomcat,

  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość: JBPM, BPMN, CSS, HTML, jQuery,Java EE, UML, PL/SQL.