Oferta pracy na stanowisko

Młodszy Wdrożeniowiec

Data wygaśnięcia: 30.09.2020
Miasto: Warszawa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obszar Oprogramowania dla Finansów Asseco Data Systems projektuje, tworzy i wdraża specjalistyczne oprogramowanie dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej i car fleet management (CFM). Centrum oferty dla sektora leasingowego stanowi System LEO. To kompleksowy program, wspomagający firmy leasingowe i CFM we wszystkich obszarach, szczególnie w zakresie: operacyjnym, finansowo–księgowym, sprzedażowym oraz zarządzania flotą.

Zadania:

  • wdrożenia systemów informatycznych wspomagających prace instytucji finansowych,
  • przygotowanie konfiguracji oraz dokumentacji wdrożeniowej,
  • prowadzenie warsztatów z klientami,
  • wykonywanie prac z systemami bazodanowymi.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe - preferowany kierunek informatyka lub powiązany (także w trakcie studiów),
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej (minimum poziom B2),
  • zdolności analityczne,
  • sumienność i komunikatywność.