Oferta pracy na stanowisko

Programista Java

Data wygaśnięcia: 31.01.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Gdańsku
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Obszar Administracji Terenowej Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zadania:

  • Implementacja oprogramowania w technologii Java
  • Programowanie nowych funkcjonalności w oparciu o dostarczoną specyfikację
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Dbałość o wysoką wydajność funkcjonalności
  • Współpraca z innymi programistami, analitykami

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość Java EE
  • Znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji (Git, SVN)
  • Przynajmniej rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu w języku JAVA
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Praktyczna znajomość programowania obiektowego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne) lub ostatni rok studiów
  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Zdolność analitycznego myślenia i  otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć nauki i rozwoju

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Hibernate lub MyBatis
  • Znajomość jednego z serwerów aplikacyjnych JBoss, Tomcat lub WebLogic
  • Doświadczenie w jednym z frameworków – Spring, Seam lub Struts
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript, AJAX
  • Znajomość jQuery
  • Znajomość PL/SQL, SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca co najmniej czytanie dokumentacji technicznej

Nagraj wideo